Duru kavga etmekten çekinmiyor

Sevgili okurlarım, Adam halen taşın altına gövdesini koyuyor, “Silivri stadı yıkılacak” söylentisi Önceki dönem kulüp Başkanı için bardağı taşırdı.

Kulüp Başkanlığı döneminde Silivrispor için kavga etmekten çekinmeyen Duru, görevden ayrılmasına rağmen Silivrispor’un stadının yıkılmaması için yetkililere çok sert uyarılar yapmaktan geri durmuyor.
Akgün Duru işi aşı Silivri de olan biri, çocukluğu, gençliği, iş hayatı Silivri de, ölünceye kadar da öyle kalacak olmalı ki bugün insanları karşısına almaktan çekinmiyor.
Mevcut Başkan ise güya basın açıklaması yapıyor “”Değerli Silivrililer ve Kıymetli Silivrisporlular; sosyal medya da dolaşan bilgi kirliliğinden dolayı bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Çok kıymetli Kaymakamımız Sayın Ali Partal ve Silivrispor için ter dökmüş Mabedimizde Formasını giymiş Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz, özellikle benim ve Yönetimimin Stadımızla ilgili bugüne kadar kendileri ile koordineli bir şekilde nasıl sorumluluk alarak büyük bir özveri ile çalıştığımızı çok iyi bilirler. Daha henüz kesinleşen bir şey yokken sosyal medyada çıkan bu yanlış bilgi akışına bir son vermeliyiz. Unutmayın ki Ben ve Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım Silivrispor’umuzun menfaati olan her şeyin yanında ve zararına olan her şeyin karşısındayız.” önce Kaymakama, sonra Belediye Başkanına methiyeler düzüyor.
Şu sözler “Daha henüz kesinleşen bir şey yokken sosyal medyada çıkan bu yanlış bilgi akışına bir son vermeliyiz.” aslında iş bilmezliğinin en bariz göstergesi. Sayın Başkan bir olay kesinleştiğinde artık herşey bitmiş demektir adı üzerinde kesinleşmiştir, sizin göreviniz stad gibi önemli bir konuda kesinleşmeden kamuoyu oluşturmak olmalı, bir kulüp başkanı bunu bilmekten aciz olmamalı.
stadın yıkılması kesinleştiğinde, proje yapıldığında Kaymakam, Belediye Başkanı ve sen o stadın yerinde futbol değil halay çekersiniz artık.
Siz kamuoyu oluşturmaktan aciz olabilirsiniz, bari kamuoyu oluşturanlara engel olmaya çalışmayın.
Siz o stadın tarihini bilmiyor olabilirsiniz, bari o tarihi bilenlere engel olmaya çalışmayın.
Sayın Akgün Duru “stad yıkılacaksa bile önce yeni stad yapılsın” diyor, “Oraya ayrılan bütçeyle, mevcut stadın eksiklikleri giderilsin, daha iyi stad yapılsın, sonra yıkılması gerekiyorsa yine yıkılabilir” diyor.
Sayın Güraslan siz bırakın stad işini felan, bu takım nasıl küme düşmez ona kafa yorun.
Silivrispor küme düşerse ben Samsunspor’un maçlarını izleyerek mutlu olabilirim, siz Galatasaray’ın yada bilmem hangi takımın maçlarını izleyerek mutlu olabilirsiniz ama Akgün Duru gibi adamlar için Silivrispor olmazsa olmazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir