Hayati Arkaz Ülküdaşını sattı!!!

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz ay Arkaz’lar çiftliğinin yanından geçtim, hayvan pisliğini gelişi güzel yola attıklarına şahit olup bu durumu haberleşirdim, olayı somut foto ve videolarla belgeledim.
Hem doktor, hem Milletvekilli olması vurgusu yaparak kamuoyuna duyurdum.
Sayın vekil hakkımda suç duyurusunda bulunmuş lakin iddialarıma cevap vermek yerine Ülkücü dostunu satmıştır, benim yaptığım haberle alakası olmayan 3.yıl 9 ay ceza aldığım yerel mahkeme kararindan (bu karar istinaf aşamasında) yine Silivri Asliye Ceza mahkemesinin 2014/23 e 2014/309 sayılı İrfan Ermiş’in kendisne şantaj yaptığına dair kararı beni suçlamaya dayanak yapmıştır.
Irfan Ermiş size şantaj yaptı ise bu durumun benim yaptığım haberle ne alakası var? İrfan Ermiş sizi cansiper savunurken onun şantajcı olması en başta size zarar verir.
Benim aldığım 3. Yıl 9 ay ceza ise senin aklının ermeyecegi iş, ona hiç girme ve yaptığım haberle hiç alakası yok.
Sana yinede teşekkür ederim, kendini Ülkücü lanse eden birinin şantajcı olduğunu yeniden mahkeme kayıtlarına geçirdin.
Bana bu suçlamayı yapamazsın çünkü ben şantaj, tehdit bilmem somut olayı kendim araştırıp çekinmeden haber yaparım.
Sen pisliğini halen yola akıtiyirmusun ona cevap ver.
Bitmedi Sayın Arkaz
Sen “Türk Milliyetçisi ve Ülkücüyüm’ diyorsun, madem dedigin kadar Milliyetcisin, neden Türklerin işsizlikten inim inim inledigi bu dönemde 3 tane Afgan calistiriyorsun? Diyeceksin “izinlerini aldim” diyemezsin, sen Milletvekilisin yasal olsa bile 3 kuruşa yabancı işçi çalıştırman etik degil. Asil olan yani seni seçen kişi işsizken, sen yabancı çalıştıramazsın sayın Vekil.
Senin maaşını Türkler ödüyor, sen yabancı işçi çalıştırıp maaşı ona veriyorsun.
Ermiş’i satarsın tamam ama sana oy veren işsiz vatandaşı satamazsın, satarsan ilk seçimde o vatandaş seni satar sayın Vekil.
Bak şikayetle ilgili savunma yapmaya bile gerek duymadım çünkü yaptığım haber gerçektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir