Karaman Kardeşler meydan okuyor

Sevgili okurlarım, malum olduğu üzere kendi gündemim de haberler yapıyorum, basın bültenleri, yemekli basın toplantıları hiç ilgimi çekmiyor, örnek vermem gerekirse bugün bir harfiyat kamyonunun pesine düştüm 50 kilometre yol yaptım, adam resmi döküme gitti, bende yaptığım yolla kaldım :).
Araştırıp bulup haber yapıyorum
Karaman Kardeşler Metalin sahibi Cengiz Karaman la telefonla görüştüm, kendisine “işyerlerinin karşısındaki arsayı kimden izin alarak kaldırımlar dahil kapattığını” sordum.
Yeşil alan, komşu payı, hatta kaldırımlara dahi bina yapılmış, bu yer daha önce Silivri Belediyesi tarafından mühür vurulmuş, buna rağmen halen devam ediyor.
Cengiz karaman bana ” kendi arsaları olduğunu, haritacı getirip orayı ölçtürmemi, kendi arsasına istediği gibi bina yapacağını” beyan etti.
Anlaşılan bir kamyon bağışlamakla kendisini kanun, yasa ve yonetmeliklerden büyük görüyor, Sayın Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ” kimseye ayrıcalık tanımıyoruz, kamyonlar bedelsiz veriliyor” derken ruhsatsız bir binaya göz yumacagini söylemedi bize.
Ben bu işin peşini bırakmayacağım, gereken her türlü suç duyurusu dahil yapacağım.
Kimse kendini kanundan büyük göremez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir