Neden saklıyorsun Başkan

Sevgili okurlarım, dürüst insanlar için “özü sözü bir” denir, bu tür insanlar siyasette az bulunur, ama kendini “sözü bir” göstermek isteyen siyaset erbabı çok var.
Örnek vermek gerekirse sevgili Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz, kendisini ziyarete gelen Ülkücülere “bırakın bu ocak kafasını” sözlerini telaffuz ederken, “En büyük Ülkücü benim” görüntüsü vermeye devam edebiliyor.
Bizim iki Başkanımız var, biri son derece dürüst, son derece ilkeli, özü sözü bir, diğer Başkanımız ise son derece içinden pazarlıklı, son derece kindar, popülizm peşine takılmış biri.
Din Turizmi bizim ilçemiz için çok önemli, bu Vizyonu Özcan Işıklar ortaya koydu, aynı tarım ve hayvancılık gibi.
Tarım politikasını sahiplenen Volkan Yılmaz, Din Turizmi konusunda daha karar verememiş olsa gerek. Belediyeden Kale park tahsis ediliyor, ses sistemi veriliyor, ve bunlar Belediye Başkanı onayıyla yapılıyor, Belediye Başkanı bunun kamuoyuna duyulmaması adına talimatlarda veriyor, ki kimsenin haberi yok.
Din Turizminin bu güne kadar gelmesine ön ayak olan Özcan Işıklar’a haber verilmiyor, CHP li Belediye Meclis Üyelerine haber verilmiyor, 3 Kasım günü yapılan ayini Meclis üyeleri, daha doğrusu Silivri kamuoyu benden duydu.
Yapılan organizasyon bozukluğunu konuşmuyorum bile…


KAVAKLI BÖLGESİ KURTARILMIŞ BÖLGE
Takipcilerim bilir, haftada en az iki kez Silivri’nin köylerini geziyorum, usulsüz harfiyat, kamu alanına tecavüz etmiş fabrikalar, kaçak işçi çalıştırmak, ne ararsan Kavaklı, Ortaköy sanayiinde mevcut.
Ilgili olan İBB ve Silivri Belediyesi kafasını kuma gömmüş.
Bunlara göz yuman bu kurumlar görevlerini ihmal ederek suç işliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir