Ömer Faruk Kavurmacı “Silivri İlişkisi”

Sevgili okurlarım, size Kavurmacı yı anlatacak değilim, Kadir Topbaş’ın Başını yiyen damadı demem yeter.
Topbaş siyaset dışı kaldıysa en başta sorumlusu damadı.
Topbaş’ın Silivri de Manda çiftliği var, kale gibi korunan bu yere girmek imkansız, Manda çiftliği neden bu güvenlikle korunur bur durum soru işaretleriyle dolu.
Ömer Faruk Kavurmacı’nın Kınalı bölgesinde lojistik merkezi adıyla inşaatı var, inşaat durdurulmuş halde, hangi sebeple durduruldugunu bilemem, son 5 Aydır terkedilmiş halde bekliyor onu görüyorum.
Metin Karakaş, Hüseyin Turan la Kadir Topbaş ilişkisi malûm, bu üç’lü Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a ziyarerete geliyor, yanlarında ilginç biri daha var geçmiş dönem İBB Imar Komisyon Başkanı, yani Kınalı’daki inşaat ruhsat alırken bu adam Imar Komisyon Başkanıydı.
Bu insanların Silivri ziyareti bu inşaatın devam edebilmesi adına olabilir mi?
MHP ve gönül veren dostların Fetö düşmanlığını bilmeyen yok, bu hainlere her zaman mesafeli duruş sergilediler, bundan dolayı Hem MHP yi hemde gönül verenleri kutluyorum.
Öyleyse MHP li Başkan neye dayanarak Fetöcü oldukları mahkeme kararıyla bile kesinleşmiş olan Ömer Faruk Kavurmacı’nin kayınpederi olan Kadir Topbaş la fotoğraf veriyor?
Fetöcü damat Topbaş’ın Başını yemiş, ayrıca fetö konusunda cok masum olmayan Topbaş Silivri ziyareti sadece Manda çiftliği için degildir herhalde.
Akp den kopma aşamasında olan bu insanlar, akp eliyle son kozlarını yada son kazanımları içinmi Silivri ziyareti yaptılar.
MHP dostlar Fetöcü olduğu sebebiyle görevden alınmış Topbaş’ın, Silivri Belediye Başkanı ziyaretiyle ilgili sözleri varmı merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir