Yüksel Yılmaz Belediye’ye kapağı atmış

Sevgili okurlarım, malum olduğu üzere bir konuya girdiğimde sonuna kadar giderim.
Silivri Koop Belediye’ye kamyonlar bağışladı, Kooperatif Başkanı “bu kamyonları karşılıksız bağışladık” diyor.
Belediye Başkanı ” bu kamyonlar karşılıksız bağışlanıyor” diyor.
Tamam kabul ettim “kamyonlar karşılıksız bağışlanıyor” bu durum beni ve Silivri kamuoyunu çok sevindirdi, iyi de haftanın en az iki günü Yüksel Yılmaz, Hasan Solak adlı Başkan Yardımcısı nı neden ziyaret ediyor?
Aynı zamanda dernek Başkanı olan Yüksel Yılmaz, hazır Belediyeye kamyon bağışlamisken Silivri de bulunan Dernek üyelerinin sorunlarına neden çözüm aramıyor.
Yoksa o sorunlardan haberimi yok, öyleyse haber veriyorum, Tuzla deresi çevresinde hurdacılar kan ağlıyor, orası patlamaya hazır bomba.
O bölgede faaliyet gösteren işletmelerin çoğunluğu ruhsatsız, o ruhsatsız işletmeler hergün hurdacıları şikâyet ediyor ” ruhsatsız bunlar” diyerek, bir Allahin kuluda çıkıp ” kardeşim siz ne imzası verip şikayet ediyorsunuz, sizinde ruhsatınız yok” demiyor, Belediye diğer işletmelere göz yumarken sadece hurdacılara mühür vuruyor, hazır kamyon bağışlamışken o üyelerine neden çözüm aramıyorsun Yüksel Yılmaz?
O bölgede her an çok önemli olaylar olabilir, herkes birbirine düşman gözüyle bakmaya başlamış, orada çıkacak olayların sorumluluğu her gün tekrar mühür vurmaya giden Belediye yetkililerinin de olacaktır.
Orada evine ekmek götürmek isteyen geri Dönüşümcülere yer gösterin ve hak ettikleri ruhsatlarını verin. Yada mevcut yerde ruhsatsız isyerlerinin tamamını muhurleyin, milleti biribirine düşman etmeyin kardeşim.
Bu konular hakkında tek sözü olmayan Yüksel Yılmaz neden her gün Belediye de?
Neyin pazarlığı yapılıyor halen?
Tamam kamyonları bağışladın, sevap ta işledin Allah razı olsun.
Belediyeden bir menfaat beklentin olmadan kamyon bağışladıysan, seni neden haftanın iki günü belediyede görüyoruz kardeşim?
Senin işin de aşın da Avcılar bölgesinde, Çatalca, B.cekmece degil de neden sadece Silivri Belediyesine geliyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir